Hodowcy/Właściciele psów
Oddziałowa Komisja Szkolenia informuje, że wszystkie szczenięta urodzone w o/Rzeszów do końca 2017 roku wraz z metryką otrzymają karnet na bezpłatne szkolenia (5 spotkań).
Karnet będzie obowiązywał po zarejestrowaniu psa/suki w rzeszowskim Oddziale ZKwP
Uwaga !!! Nabywcy szczeniąt z innych oddziałów lub z zagranicy po zarejestrowaniu psa/suki w naszym Oddziale również otrzymają powyższy karnet (5 spotkań).
Powyższa decyzja podyktowana jest:
• wsparciem dla hodowców naszego oddziału
• promocją psa rasowego
• promocją sportów kynologicznych
• dbaniem o prawidłową socjalizację szczeniąt

 

Zarząd rzeszowskiego Oddziału ZKwP zaprasza osoby zainteresowane do wzięcia udziału w kursie asystenckim. Kurs odbędzie się w okresie od sierpnia do grudnia 2017 roku (spotkania weekendowe). Koszt kursu wynosi 200 zł dla członków Oddziału Rzeszów i 400 zł dla członków innych Oddziałów. Spotkanie organizacyjne oraz pierwsze zajęcia odbędą się 05.08.2017 roku od godz. 10.00 w siedzibie Oddziału. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, specjalność zgodnie z regulaminem. Serdecznie zapraszamy !

Początek strony